Відзначення 84-ї річниці агресії СРСР проти Польщі та Всесвітнього дня сибіряка розпочалося месою в наміренні жертв, яку відслужили в базиліці Розп’яття Святих Апостолів у Хелмі. Потім відбулося покладання вінків до підніжжя Сибірського пам’ятника і до Дошки пам’яті політичних в’язнів, вбитих НКВС і УБ, розташованої на стіні колишньої штаб-квартири УБ – вул. Реформації, 27 А. Церемонія була організована мером міста Хелм. Почесного консула України в Хелмі Станіслава Адам’яка представляли керівник консульської установи Ельжбета Байкевич-Каліщук та заступник голови правління Українського товариства Владислав Ковальський.
(Фото надане Мерією міста Хелм)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/foto-glowne-na-str.-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522846-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522872-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522885-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522926-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522928-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522930-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522934-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522948-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522971-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522979-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1522989-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533004-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533015-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533029-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533033-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533043-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533050-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533055-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533066-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533071-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533078-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533091-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533113-1-1024x768.jpg)
![](https://konsulatuachelm.pl/wp-content/uploads/2023/10/P1533117-1-1024x768.jpg)